• Zmiana siedziby firmy

  Kliknij by dowiedzieć się więcej.
 • Pałac Hasbacha

  Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych
Pałac Hasbacha to idealne miejsce na zorganizowanie wesela, komunii, bankietu, konferencji i innych przyjęć okolicznościowych. Dysponujemy trzema niezależnymi i funkcjonalnymi salami utrzymanymi w zabytkowym klimacie. Nasze sale pomieszczą do 120 osób.

Rezydencja położona jest 10 minut od centrum Białegostoku. Do dyspozycji gości oddajemy duży parking oraz tereny zielone wokół pałacu. Pałac Hasbacha to zabytkowa rezydencja zbudowana w latach 80. XIX wieku w stylu neorenesansu francuskiego, niderlandzkiego i toskańskiego. Wewnątrz zachowane są oryginalne piece oraz kominki.

Zmiana siedziby firmy

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Chcielibyśmy poinformować, że jesteśmy w trakcie zmiany siedziby lokalu, aby świadczyć Państwu jeszcze lepsze usługi w zakresie kompleksowej organizacji przyjęć okolicznościowych.

Wkrótce podamy więcej informacji.

Wesela

Pałac Hasbacha to idealne miejsce na zorganizowanie wesela i poprawin. Wiemy, jak ważną częścią każdego udanego przyjęcia jest pyszne jedzenie, dlatego z klientem indywidualnie ustalamy jadłospis.
W naszym menu znajdą Państwo szeroki wybór dań tradycyjnej kuchni polskiej, a także wiejskie i regionalne wyroby. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania każdego z naszych klientów, dlatego do wszystkich Państwa próśb podchodzimy elastycznie.

Komunie

Wnętrza Pałacu Hasbacha nadadzą uroczysty charakter każdemu przyjęciu. Podczas organizacji komunii nasz zespół dba o elegancki wystrój sali, stołów i perfekcyjną obsługę kelnerską.
Nasz szef kuchni pomoże Państwu skomponować odpowiednie i uroczyste menu. Standardowy jadłospis zawiera dania gorące, wiele przekąsek oraz napoje i ciasta.

Bankiety i konferencje

Rezydencja Haschaba to doskonałe miejsce na organizacje konferencji, bankietów, szkoleń i spotkań firmowych w Białymstoku. Do państwa dyspozycji oddajemy zabytkową salę konferencyjną z kominkiem i sofami, która pomieści ok. 70 osób. Zorganizujemy dla Państwa zarówno bankiety bufetowe, jak i zasiadane.

Chrzciny

Wnętrza Pałacu Hasbacha nadadzą uroczysty charakter każdemu przyjęciu. Podczas organizacji chrzcin nasz zespół dba o elegancki wystrój sali, stołów i perfekcyjną obsługę kelnerską.
Nasz szef kuchni pomoże Państwu skomponować odpowiednie i uroczyste menu. Standardowy jadłospis zawiera dania gorące, wiele przekąsek oraz napoje i ciasta.

Przyjęcia okolicznościowe

Chętnie zorganizujemy wszelkie inne przyjęcia idealnie dopasowane do Państwa wymagań i oczekiwań. Podejmujemy się również organizacji:
 • przyjęć żałobnych,
 • urodzin i imienin,
 • rocznic,
 • wieczorów panieńskich i kawalerskich,
 • baby shower,
 • rodzinnych spotkań,
 • i wielu, wielu innych niezapomnianych przyjęć.